Image

Novinka - kalendář na rok 2021

Image

Tento kalendář vznikal v době koronavirové pandemie a nebylo vůbec jisté, že se bude pro veřejnost létat. Vzhledem k těmto rizikům (není akce, nejsou diváci a tím pádem není kalendář komu dát), se dělala velmi malé série a tím se náš kalendář stává ještě vzácnějším. Na každé fotografii je dravec společnosti Zayferus. Především získáváte vyobrazení dravců tak, jak by měli vypadat a nehrozí, že se budou tvářit jako leklá ryba. Je vyroben v nejvyšší kvalitě papíru i fotografií. Nadstandardní je i zlatá folie našeho názvu, který je cíleně zvýrazněn, abychom se odlišili od našich kopií.

Jsem si jistý, že podobný kalendář na světě neexistuje a velmi pravděpodobně ani existovat nebude. Vám, kteří ho právě držíte v ruce, blahopřejeme. Stali jste se hrdými majiteli tohoto krásného sběratelského kousku, který není běžně dostupný. Dravci si zaslouží obdiv a pozornost.

Společnost Zayferus vlastní a trénuje dravce, které nikde ve střední Evropě neuvidíte, a díky tomu s těmito dravci vzniká každoročně naprosto ojedinělý kalendář. Kdyby někdo po kalendáři hodně toužil, můžeme mu ho poslat. Velký kalendář o rozměrech 48x42, který se bude nabízet veřejnosti, je k dispozici pouze v počtu 100 kusů a malý o rozměrech 27x24 v počtu 200 kusů.

Bereme to jako sponzorský dar na podporu naši činnosti. Velkého krasavce si ceníme na 900,- Kč a malého na 450,- Kč. Poštovné a balné je již v ceně. Poslání na Slovensko je  dražší.  Kompletní cena kalendáře (s poštovným a balným) na Slovensko vychází  na 25 EUR za malý a 52 EUR za velký - (IBAN: CZ2901000000860884810227).

 

Jak kalendář objednat?

Funguje to jednoduše – na email info@zayferus.cz napíšete Vaši dodací adresu a jestli chcete malý nebo velký. Kalendáře zasíláme v momentě, kdy se peníze připíší na náš účet 86-0884810227 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Vaše příjmení a slovní spojení "příspěvek na dravce". Bereme to jako sponzorský dar a na oplátku Vám pošleme hodně netradiční kalendář. 

Důležité: bez poznámky: ,, příspěvek na dravce,“ se kalendář neodešle a peníze vracíme zpět. Vám, co jste ho již obdrželi, blahopřejeme. Stali jste se hrdými majiteli tohoto krasavce, který není běžně dostupný. Ať slouží a dělá radost! Jiří Hrotek, Zayferus.

© 2018 Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.