Image

Novinka - kalendář na rok 2020

Image

Zayferus představuje nejnovější kalendář na rok 2020. Prodej kalendářů nás neživí, proto jsme ho nedělali za účelem prodeje, ale slouží jako hlavní cena na našich akcích na základních školách a v lednickém parku. Chceme, aby si náš divák odnesl věc, která je výjimečná a je velmi kvalitně vyrobena. Kalendář společnosti Zayferus je vždy zapamatovatelný a nezaměnitelný. Především získáváte vyobrazení dravců tak, jak by měli vypadat a nehrozí, že se budou tvářit jako leklá ryba.

Draví ptáci si zaslouží respekt, obdiv a pozornost. Díky Vám, našim příznivcům, na tom můžeme pracovat a propagovat jejich ochranu. Každoroční výroba kalendářů je znakem určité prestiže, proto v ní budeme pokračovat i v následujících letech. Fotografie vznikaly celý rok a na samotném kalendáři se pracovalo 7 měsíců. Je vyroben z nejkvalitnějšího papíru a jsou do něj vybrány jen ty nejlepší fotografie. Nadstandardní je i rozměr a ražba názvu naší společnosti, který je cíleně zvýrazněn, abychom se odlišili od našich kopií. Kalendář je po dlouhé době sestaven ze 14 oboustranně laminovaných listů.

Společnost Zayferus vlastní a trénuje dravce, které nikde ve střední Evropě neuvidíte, a díky tomu s těmito dravci vzniká každoročně naprosto ojedinělý kalendář. Kdyby někdo po kalendáři hodně toužil, můžeme mu ho poslat. Velký kalendář o rozměrech 48x42, který se bude nabízet veřejnosti, je k dispozici pouze v počtu 150 kusů a malý o rozměrech 27x24 v počtu 300 kusů. Bereme to jako sponzorský dar na podporu naši činnosti. Velkého krasavce si ceníme na 1650,- Kč a malého na 430,- Kč. Poštovné a balné je již v ceně. Poslání na Slovensko je letos výrazně dražší, velký stojí o 490,- Kč a malý o 212,-Kč víc. Kompletní cena kalendáře (s poštovným a balným) na Slovensko vychází na 70 € velký a 23 € malý (IBAN: CZ2901000000860884810227).

Rozhodně je příznivější si pro něj do Lednice zajet. Když se na Vás usměje štěstí, tak jej vyhrajete v tombole. Denně se losuje o 2 velké a 6 malých.

Jak kalendář objednat?

Funguje to jednoduše – na email info@zayferus.cz napíšete Vaši dodací adresu a jestli chcete malý nebo velký. Kalendáře zasíláme v momentě, kdy se peníze připíší na náš účet 86-0884810227 / 0100. Do zprávy pro příjemce napište Vaše příjmení a slovní spojení "příspěvek na dravce". Bereme to jako sponzorský dar a na oplátku Vám pošleme hodně netradiční kalendář. Jako bonus dáváme k velkému kalendáři dravčí pero o minimální velikosti 35 cm, k malému menší pero o minimální velikosti 20 cm.

Důležité: bez poznámky: ,, příspěvek na dravce,“ se kalendář neodešle a peníze vracíme zpět. Vám, co jste ho již obdrželi, blahopřejeme. Stali jste se hrdými majiteli tohoto krasavce, který není běžně dostupný. Ať slouží a dělá radost! Jiří Hrotek, Zayferus.

© 2018 Copyright Zayferus.cz - všechna práva vyhrazena. Společnost Zayferus je chráněna registrovanou ochrannou známkou od roku 1992 | Dravci, ukázky, sokolnictví a ptáci.